Digital Accessibility

Dubai hotel pool with view

JW Marriott Marquis Hotel Dubai

The Marriott Commitment to Digital Accessibility

An Equal Experience for All

Marriott, fiziksel veya bilişsel beceriye bakılmaksızın konuklarımız için eşdeğer bir dijital deneyim sunmaya adamıştır. Taahhüdümüzü sürdürmek için, küresel dijital deneyimlerimizin tasarımı, test edilmesi ve geliştirilmesinde Web Sitesi İçerik Erişilebilirlik Yönergelerine (WCAG 2.1 - AA seviyesine) uyuyoruz. Bu, yardımcı teknolojiye güvenenler de dahil olmak üzere içeriğimizin herkese açık olmasını sağlamaya yardımcı olur.

Dijital standartlarımız, tasarım ve geliştirme ekiplerimiz, erişilebilirliğin en iyi uygulamalarını izlediğimizden ve erişilebilirliği ve dijital eşitliği savunan American Foundation for the Blind (AFB) ile görüşmemiz için düzenli olarak işbirliği yapmaktadır.

We’re Here for You 24/7

Bir engellilik nedeniyle bu web sitesini kullanmakta zorluk çekiyorsanız veya bildirmek için bir sorun yaşıyorsanız, geri bildiriminizi almak ve bu web sitesindeki tüm bilgi ve işlevselliğe erişim sağlamak için buradayız. Lütfen 1-800-535-4028 numaralı telefondan Müşteri Nişan Merkezimizi arayın veya dünya çapındaki telefon rezervasyonları sayfamızabakın.